Wiadomości
Rozmiar czcionki
-
Obaj kierowcy stracili prawo jazdy
Policjanci sępoleńskiej drogówki zatrzymali kolejnych nieodpowiedzialnych kierowców. Dwóch mężczyzn straciło prawo jazdy po tym, jak we Włościborzu przekroczyli znacznie dopuszczalną prędkości w obszarze zabudowanym.
-
Oznakuj swój rower!
Jutro (06.07.2021) w Posterunku Policji w Kamieniu Krajeńskim przy ul. Sępoleńskiej 6 przeprowadzona zostanie akcja znakowania rowerów. Każdy kto ma ochotę oznakować swój rower może zgłosić się do posterunku w godzinach 14.00 - 16.00.
-
ARESZT ZA OBRÓT ZNACZNĄ ILOŚCIĄ NARKOTYKÓW
Sępoleńscy kryminalni zatrzymali dwóch mężczyzn podejrzanych o wprowadzanie do obrotu znacznej ilości narkotyków. Funkcjonariusze zabezpieczyli łącznie ponad 2,3 kg marihuany, 185 doniczek z sadzonkami, nasiona oraz sprzęt służący do uprawy zakazanych roślin. Mężczyznom grożą kary do 12 lat pozbawienia wolności. Decyzją sądu obaj najbliższe 3 miesiące spędzą w areszcie.
-
Pędził autem 110 km/h w terenie zabudowanym
Sępoleńscy policjanci ruchu drogowego zatrzymali kierującego, który w obszarze zabudowanym pędził z prędkością 110 km/h, czyli aż o 60 km/h więcej niż pozwalają na to przepisy. Poza mandatem i punktami karnymi mężczyzna stracił prawo jazdy na trzy miesiące.
-
Policjanci znakowali rowery
Policjanci z Sępólna Krajeńskiego znakowali rowery w posterunku w Więcborku oraz podczas festynu rodzinnego w Wąwelnie. Taka forma zabezpieczenia jednośladu cieszyła się dużym zainteresowaniem lokalnej społeczności. Funkcjonariusze oznakowali łącznie 36 rowerów.
-
Mieszkaniec Łodzi stracił prawo jazdy, bo przekroczył dozwolona prędkość
Wczoraj policjanci drogówki zatrzymali do kontroli drogowej kierowcę volkswagena passata z uwagi na znacznie przekroczoną prędkość. Kierowca w terenie zabudowanym miał na liczniku powyżej 50 km/h. Funkcjonariusze zatrzymali mu prawo jazdy i ukarali kierowcę mandatem oraz 10 punktami karnymi.
-
Nieodpowiedzialny kierowca jechał z promilami
Policjanci zatrzymali kolejnego kierowcę, który postanowił kierować samochodem po wcześniejszym piciu alkoholu. Mundurowi 30-letniemu mężczyźnie zatrzymali prawo jazdy. Za prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości grozi mu do 2 lat więzienia.
-
BEZPIECZNE WAKACJE 2021 NA KUJAWSKO-POMORSKICH DROGACH
Przed nami długo wyczekiwany czas wypoczynku. Tegoroczne wakacje będą jednak szczególne ze względu na panującą pandemię COVID-19. Mimo tego, z zachowaniem zasad reżimu sanitarnego, policjanci ruchu drogowego zadbają o bezpieczeństwo na drogach, które jest jednym z naszych priorytetów. Dlatego spodziewajmy się wzmożonych kontroli, w tym kontroli autokarów i kierowców wiozących dzieci oraz dorosłych na letni wypoczynek.
-
BEZPIECZNE WAKACJE
Przed nami długo wyczekiwane wakacje. Zapewnienie bezpieczeństwa, w tym zwłaszcza na drogach podczas letniego wypoczynku jest priorytetem polskiej Policji, dlatego policjanci apelują o przestrzeganie przepisów ruchu drogowego, rozwagę i życzliwość na drodze.
-
Policjantki z radami na bezpieczne wakacje odwiedziły więcborskich maluchów
O bezpieczeństwie nad woda, w domu oraz na placu zabaw rozmawiano wczoraj z przedszkolakami z Więcborka. Prelekcje prowadziły policjantki, które zostały zaproszone przez dzieci na pogadankę o bezpieczeństwie w sezonie letnim. Dzieci chętnie włączały się w rozmowę, opowiadając swoje życiowe historyjki.