Wiadomości

Sępoleńscy policjanci  zapraszają na debatę społeczną

Data publikacji 18.10.2022

​​​​​​​W środę 26 października 2022 roku w Gminnym Domu Kultury w Sośnie odbędzie się debata społeczna, na której zostanie poruszony temat szeroko rozumianego bezpieczeństwa lokalnych mieszkańców. Serdecznie zapraszamy do udziału w debacie.

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom społecznym, Policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim, zapraszają mieszkańców gminy Sośno na otwartą debatę społeczną pt. „Poczucie bezpieczeństwa mieszkańców gminy Sośno - współczesne zagrożenia". Spotkanie odbędzie się w środę 26 października 2022 roku o godzinie 17.00 w Gminnym Domu Kultury w Sośnie przy ul. Aleja Jana Pawła II 1.

Podczas spotkania zaprezentowana zostanie Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa, aplikacja „Moja Komenda” oraz program prewencyjny „Dzielnicowy Bliżej Nas”.

Debata społeczna ma na celu włączenie obywateli w wypracowywanie propozycji rozwiązań zmierzających do wzrostu poczucia bezpieczeństwa mieszkańców w środowisku lokalnym, efektem czego byłoby ograniczanie skali zjawisk, które budzą powszechny sprzeciw oraz poczucie zagrożenia.

Jest to również doskonała okazja do wysłuchania propozycji mieszkańców gminy Sośno w zakresie prowadzonych działań profilaktycznych.

Serdecznie zapraszamy mieszkańców gminy Sośno, którzy chcieliby się podzielić swoimi spostrzeżeniami i uwagami na temat lokalnego bezpieczeństwa.

Powrót na górę strony