Wiadomości

Z wizytą u młodych piłkarzy

Data publikacji 12.08.2022

Wakacje to czas  obozów, kolonii i  wycieczek. W trosce o bezpieczeństwo i zdrowie młodzieży sępoleńscy policjanci wspólnie pracownikami sanepidu prowadzą spotkania edukacyjne z osobami wypoczywającymi na terenie naszego powiatu. Tym razem odwiedzili piłkarzy z Łódzkiej Akademii Futbolu.

Wczoraj (11.08.22) asp. Iwona Czajkowska z Komendy Powiatowej Policji w Sępólnie Krajenskim wspólnie z Panią Alicją Dams spotkali się z piłkarzami z Łódzkiej Akademii Futbolu, którzy przyjechali do Ośrodka Wczasowego "Tęcza" w Wiecborku.  Było to kolejne wakacyjne spotkanie z młodymi ludźmi, podczas którego przypomniano podstawowe zasady bezpieczeństwa. Funkcjonariuszka udzielała porad, informacji i przestrzegała przed zagrożeniami nad wodą, w lesie, na drodze, a także w wirtualnym świecie.

Goście poruszyli również temat uzależnień od alkoholu i narkotyków opowiadając przy tym, o negatywnych skutkach ich zażywania.

Największe jednak zainteresowanie dzieci wzbudził czworonożny towarzysz Pani Iwony, policyjny  pies "Hunter”. Policjantka opowiedziała najmłodszym, jak przebiega na co dzień ich wspólna służba oraz jak tresuje się psa policyjnego.

 

  • Spotkanie z obozem sportowym odbyło się na świeżym powietrzu, na terenie ośrodka wypoczynkowego. Dzieci siedzą na ławkach. Przed nimi stoi policjantka z psem. W oddali widać  drzewa.
  • Spotkanie z obozem sportowym odbyło się na świeżym powietrzu, na terenie ośrodka wypoczynkowego. Dzieci siedzą na ławkach. Przed nimi stoi policjantka  z psem. W oddali widać  drzewa.
Powrót na górę strony