Wiadomości

Rozmawiali z uczestnikami obozów sportowych o wakacyjnych zasadach bezpieczeństwa

Data publikacji 25.07.2022

Policjanci wspólnie z paniami z sępoleńskiego sanepidu odwiedzili obozy sportowe przebywające na terenie powiatu. Wszystko po to, aby uświadomić młodzieży o niebezpieczeństwach, z jakimi mogą się zetknąć w sezonie letnim.

Z troski o bezpieczeństwo dzieci wypoczywających na terenie powiatu sępoleńskiego, policjanci oraz pracownicy sanepidu sprawdzają miejsca ich pobytu, przypominając przy okazji, o zasadach bezpieczeństwa podczas wakacji.        
W piątek (22.07.22) st.asp. Małgorzata Warsińska wraz z paniami z sępoleńskiego sanepidu odwiedziły uczestników półkolonii wypoczywających w Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim-Krajna Arena. pn. WAKACJE „NA SPORTOWO” – BEZPIECZNIE I ZDROWO.      
Podczas spotkania na świeżym powietrzu, panie przypominały młodzieży, jakimi zasadami powinni się kierować podczas letniego wypoczynku m.in. kiedy pozostają sami w domu bez rodziców, kiedy wybierają się na plażę bądź do lasu, albo podczas prac na wsi. Panie wspomniały także o bezpieczeństwie w ruchu drogowym oraz o zachowaniu ostrożności przy zawieraniu nowych znajomości, w tym także przez internet.       
Podobne spotkanie miało miejsce na terenie Ośrodka Wczasowego RIVA w Więcborku. Tu z kolei, obóz językowo – rekreacyjny dla dzieci z okolic Warszawy odwiedził policjant z miejscowego posterunku, asp. Michał Kozak. Podczas wizyty, nie zabrakło i tu, prelekcji o szeroko pojętym bezpieczeństwie młodzieży

  • Teren Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Wiata ogrodowa. Policjantka stoi przed dziećmi. Młodzieżą odwrócona plecami siedzi na ławkach.
  • Teren Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Wiata ogrodowa. Policjantka wraz z Alicja Dams z sępoleńskiego sanepidu stoi przed dziećmi. Młodzieżą odwrócona plecami siedzi na ławkach.
  • Teren Centrum Sportu i Rekreacji w Sępólnie Krajeńskim. Wiata ogrodowa. Policjantka stoi przed dziećmi. Młodzieżą odwrócona plecami siedzi na ławkach.
  • Teren Ośrodka Wczasowego Riva w Więcborku. Policjant wraz z Panią z Sępoleńskiego sanepidu  stoi przed dziećmi. Młodzieżą odwrócona plecami siedzi na ławkach. W oddali widać drzewa.
Powrót na górę strony