Wiadomości

Ślubowanie nowych policjantów

Data publikacji 31.12.2021

Wczoraj w sępoleńskiej komendzie odbyło się ślubowanie nowo przyjętych policjantów. Trzech nowych funkcjonariuszy rozpocznie swą karierę w mundurze od szkolenia i adaptacji zawodowej. Akty ślubowania nowo przyjętym wręczył Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim – inspektor Paweł Zawada.

Uroczyste ślubowanie to pamiętny moment dla każdego policjanta. Wczoraj (30.12.21) po godzinie 15:00 w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim odbyła się uroczystość, podczas której trzech nowo przyjętych funkcjonariuszy złożyło policyjną przysięgę. Ślubowanie miało charakter uroczystej zbiórki. Akty ślubowania wręczył Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim – inspektor Paweł Zawada, który pogratulował młodym policjantom wyboru naszej formacji. W swojej wypowiedzi podkreślił, że jest to służba trudna i wymagająca, ale dająca dużo satysfakcji i możliwości niesienia pomocy innym ludziom. Komendant życzył im sukcesów zarówno w realizacji planów związanych z drogą zawodową, jak również w życiu osobistym.

Z powodu pandemii spotkanie odbyło się w maksymalnie ograniczonym składzie osobowym, z zachowaniem ścisłych reguł reżimu sanitarnego.

 

  • Świetlica w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. Z prawej strony, ustawieni bokiem stoją nowi policjanci. W oddali, przodem do zdjęcia stoi kierownictwo sępoleńskiej komendy.
  • Świetlica w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. Z prawej strony stoją nowi policjanci. Z lewej strony stoi kierownictwo sępoleńskiej komendy.
  • Świetlica w Komendzie Powiatowej Policji w Sępólnie Krajeńskim. Z lewej strony stoi kierownictwo sępoleńskiej komendy. Na wprost  zdjęcia stoją ustawieni obok siebie nowi policjanci. Maja podniesione prawe dłonie, wypowiadając przy tym słowa policyjnej przysięgi.
Powrót na górę strony