Nowy radiowóz w Posterunku Policji w Więcborku - Wiadomości - KPP w Sępólnie Krajeńskim

Wiadomości

Nowy radiowóz w Posterunku Policji w Więcborku

Data publikacji 02.02.2021

Komenda Powiatowa Policji w Sępolnie Krajeńskim otrzymała nowy radiowóz. Auto to będzie użytkowane przez policjantów z więcborskiego posterunku.

W środę (27.01.21) o godzinie 13:00 na placu przy Urzędzie Miejskim w Więcborku, odbyło się uroczyste przekazanie nowego radiowozu dla Policji. W uroczystości uczestniczyli: Burmistrz Więcborka Pan Waldemar Kuszewski, Z-ca Burmistrza Więcborka Pan Jacek Masztakowski, Przewodnicząca Rady Miejskiej Pani Anna Łańska, a także Komendant Powiatowy Policji w Sępólnie Krajeńskim insp. Paweł Zawada, Kierownik Posterunku Policji w Więcborku st. asp. Mateusz Łochowicz i asp. szt. Arkadiusz Sontowski z Wydziału Prewencji i Ruchu Drogowego 

Kluczyki do nowego auta Burmistrz Więcborka przekazał Komendantowi sępoleńskiej policji, który podziękował przedstawicielom władz samorządowych za okazane wsparcie i dofinansowanie w połowie zakupu radiowozu. Drugą połowę środków sfinansowano z budżetu Policji. Komendant podkreślił również, że okazana pomoc jest wyrazem dobrze układającej się współpracy, ale też obustronną dbałością o bezpieczeństwo mieszkańców. Nowy nabytek to nowoczesny samochód marki Kia Sportage. Na co dzień będzie on wykorzystywany do służby przez więcborskich policjantów.

  • Komendant Policji odbiera od Burmistrza kluczyki do radiowozu
  • Radiowóz nieoznakowany
  • Komendant Policji przekazuje kluczyki do radiowozu Kierownikowi Posterunku